Meblościanka Salsa Max + Szafa 3D + komoda 157 cm

Zestaw mebli do salonu Salsa Max składa się aż z 6 elementów, dzięki którym urządzisz salon zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym. Ciekawa kolorystyka bieli lub odcienia drewna, pozwala na każdą aranżację wnętrza. W skład zestawu mebli do salonu wchodzą: 2 komody salonowe - wysoka i niska z otwartymi, szklanymi półkami, co pozwoli Ci wyeksponować swoją kolekcję książek oraz dekoracji.

Poza tym szafki do salonu posiadają fronty zamknięte, co umożliwi Ci przechowywanie rzeczy poza zasięgiem wzroku. Za to pojemna szafa salonowa 3 drzwiowa 133 cm i komoda do salonu 157 cm to idealne meble do organizacji swojej garderoby. Drążek na rzeczy wiszące, półki oraz szuflady pozwolą uporządkować ubrania. Dzięki temu szybko skompletujesz swój strój.

Obrzeża szafek salonowych wykończone zostały okleiną PCV, która zabezpiecza krawędzie przed uszkodzeniem. W ten sposób meble z meblościanki do salonu Salsa Max są trwałe i solidne.

Kolor i oświetlenie LED meblościanki salonowej Salsa Max

Meblościanka oraz komoda Salsa Max zawierają opcję wykupienia oświetlenia LED. Zestawy mebli z szafą i komodą są bardzo praktycznym rozwiązaniem dla domu, który potrzebuje eleganckiego oraz funkcjonalnego rozwiązania. Sprawdź meblościankę z oświetleniem LED Salsa Max i przekonaj się, że znakomicie wpasuje się ona do Twoje wnętrza!

Zestaw mebli do salonu Salsa Max dostępny w trzech kolorach:
· Meblościanka do salonu biała
· Meblościanka do salonu dąb sonoma
· Meblościanka do salonu dąb lefkas

Salsa Max Meblościanka z szafą komodą – dane techniczne:

· płyta laminowana 16mm
· okleina PCV
· przeszklone elementy
· możliwość dokupienia oświetlenia LED

Wymiary elementów zestawu meblościanki salonowej:

Witryna stojąca ze szkłem do salonu (większa):
· szerokość: 75cm
· wysokość: 190cm
· głębokość: 34cm

Witryna wisząca ze szkłem do salonu (mniejsza):
· szerokość: 75cm
· wysokość: 117cm
· głębokość: 34cm

Szafka RTV do salonu:
· szerokość: 120cm
· wysokość: 31,5cm
· głębokość: 41cm

Półka wisząca do salonu:
· szerokość: 140cm
· wysokość: 16cm
· głębokość: 18cm

Szafa do salonu:
· szerokość: 133cm
· wysokość: 190cm
· głębokość: 53cm

Komoda do salonu:
· szerokość: 157cm
· wysokość: 82cm
· głębokość: 41cm

Meblościanka Salsa Max - Więcej informacji

Meblościanka Salsa Max dostępna jest wyłącznie w całym zestawie - 2x witryna, szafka rtv, półka salonowa. Brak możliwości rozdzielenia oraz kupna pojedynczych elementów.

Zestaw mebli salonowych do samodzielnego montażu - posiadają zrozumiałą instrukcję oraz wszystkie elementy potrzebne do złożenia mebli.

Meblościanka zestaw mebli do salonu z darmową dostawą

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę meblościanki Salsa Max realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00.

Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór zestawu mebli do salonu.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.