Kategorie close
> Meble
keyboard_arrow_down
> Pomieszczenia
keyboard_arrow_down
> KONTAKT Z NAMI
keyboard_arrow_down
phone 503 774 404

mail_outline sklep@meblekukulka.pl


access_time Poniedziałek – Piątek 8:00 – 18:00
Sobota 8:00-12:00

Ławy i stoliki

Jest 47 produktów.

Jest 47 produktów.
Aktywne filtry

Ławy i stoliki kawowe to lekki i praktyczny mebel, bez którego nie obejdzie się żaden salon. Ławy to nieodłączny element, który występuje w towarzystwie mebli wypoczynkowych. Ławy do salonu to różnorodność form i kolorów. Mogą być klasyczne i niezauważone lub mogą stać się jedynym mocnym akcentem w salonie. Ciekawy design połączony z modnym wnętrzem pozwoli stworzyć nowoczesną aranżację.

Stolikami kawowymi zajęli się światowej sławy projektanci, którzy dostrzegli w nich designerski potencjał. Inspiracje zaczerpnięte z przypadkowych obiektów. Słynnym projektem szklanego stolika kawowego było stworzenie modelu Essey Illusion Clear, który imituje lejący się na okrągłym stoliku obrus.

Ławy i stoliki kawowe w 2019 roku

Nowoczesne ławy i stoliki kawowe nadają charakter wnętrzu i sprawiają, że korzystanie z salonu jest praktyczne. Dzięki ławie pokojowej podejmiesz gości przy kawie lub herbacie. Na stoliku kawowym położysz książkę, pilot czy telefon podczas popołudniowego relaksu. Jakie są najmodniejsze stoliki kawowe do salonu?

  1. Ławy i stoliki kawowe w stylu nowoczesnym posiadają szuflady oraz elementy na wysoki połysk. Minimalizm połączony z praktycznymi elementami sprawia, że pokój staje się funkcjonalny. Ciekawym modelem jest stolik kawowy Koli, który wykonany jest w formie bryły geometrycznej prostopadłościanu. Stolik praktycznie pozbawiony nóżek, składający się z z dwóch kontrastowych płyt w kolorze białym i dąb bursztynowy to niebanalny mebel do salonu.
  2. Stoliki kawowe w stylu skandynawskim to sprawdzony sposób na urządzenie salonu w charakterze scandii. Wysokie drewniane nóżki łączą się tutaj z bielą i odcieniami drewna. Często wyposażane są w szufladki na drobiazgi oraz półki. Dobrym przykładem ławy w stylu skandynawskim jest model stolika Rita. Duża powierzchnia blatu wsparta stabilnymi nóżkami sprawi, że aranżacja nabiera lekkości.
  3. Ławy w stylu industrialnym to przede wszystkim połączenie metalu i drewna. Sposobem na salon w stylu industrialnym ożywi stolik na czarnych metalowych nóżkach malowanych proszkowo, które wieńczy blat w kolorze ciemnego drewna. Takim stolikiem jest model Busso o okrągłym blacie, idealnym do małego salonu.

Zobacz ofertę nowoczesnych stolików i ław kawowych w naszym sklepie internetowym!