Kategorie close
> KONTAKT Z NAMI
keyboard_arrow_down
phone 503 774 404

mail_outline sklep@meblekukulka.pl


access_time Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Filtruj według

Wersalki tapicerowane

Doskonałe wersalki tapicerowane

Chcesz wzbogacić wnętrze pomieszczenia swojego mieszkania? Zależy Ci na nowym meblu? Pragniesz wyposażyć się w produkt, który w razie potrzeby zagwarantuje Ci dodatkowe miejsce do spania? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Sprawdź ofertę naszych wersalek tapicerowanych, które z pewnością sprawdzą się w każdym mieszkaniu czy domu! Wersalki to jedne z najpopularniejszych mebli tapicerowanych, stojących na równi z narożnikami i sofami. Wersalki rozkładane to odpowiedź na kryzys w Stanach Zjednoczonych, który zmusił ludzi do wynajmowania małych mieszkań. Nie było w nich miejsca na sypialnie z prawdziwego zdarzenia. Wielofunkcyjne meble były złotym środkiem, aby żyć wygodnie, bez wydawania dużej ilości pieniędzy. W dzisiejszych czasach wersalki tapicerowane produkowane są głównie po to, aby wyposażać kawalerki lub małe mieszkania w blokach. Wersalki z funkcją spaniameblem 2 w 1 - łóżko i kanapa. Ten rodzaj mebli tapicerowanych, oferowanych przez sklep internetowy z meblami Meble Kukułka to nowoczesne rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale i designerskie! Sprawdź asortyment i wyposaż się w najbardziej odpowiadającą Ci wersalkę tapicerowaną !

Rozwiń opis

Jest 16 produktów.

Jest 16 produktów.
Aktywne filtry

 

Szybka, darmowa dostawa

 

Produkt sprawdzony, najwyższej jakości

 

Gwarancja producenta

 

Fachowe doradztwo

 

Bogaty asortyment

Bogata oferta tapicerowanych wersalek

W sklepie internetowym Meble Kukułka znajdziesz szeroki asortyment wersalek, które z pewnością wpłyną nie tylko na komfort, ale i styl Twojego pomieszczenia. U nas możesz wyposażyć się w wersalkę młodzieżową, która zapewni nastolatkowi świetne miejsce zarówno do przyjmowania rówieśników, jak i spania. Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz wersalki do spania na sprężynach, które są gwarancją wygody i trwałości, a także wersalki rozkładane bez boków. Nasze meble - tapicerowane wersalki to świetne produkty, które mogą wzbogacić wnętrze mieszkania przy jednoczesnym zapewnieniu świetnego komfortu. Nie wierzysz? Przekonaj się sam już teraz! Sprawdź ofertę tanich wersalek w sklepie Meble Kukułka!

Przeróżne wersalki tapicerowane rozkładane i inne

Jak już wiesz wersalki rozkładane to niezwykły mebel, który gwarantuje wygodę, komfort i oszczędność miejsca w jednym. W naszej propozycji znajdują się doskonałej jakości wersalki rozkładane z pojemnikiem, bez pojemnika, wersalki z bokami, wersalki kanapy czy wersalki do spania codziennego. To, który produkt wybierzesz to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. My natomiast, jako producent mebli tapicerowanych zapewniamy, że każda z nowoczesnych wersalek z naszego sklepu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów!