Kategorie close
> KONTAKT Z NAMI
keyboard_arrow_down
phone 696 694 071

mail_outline sklep@meblekukulka.pl


access_time Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Filtruj według

Wersalki tapicerowane

Doskonałe wersalki tapicerowane

Chcesz wzbogacić wnętrze pomieszczenia swojego mieszkania? Zależy Ci na nowym meblu? Pragniesz wyposażyć się w produkt, który w razie potrzeby zagwarantuje Ci dodatkowe miejsce do spania? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Sprawdź ofertę naszych wersalek tapicerowanych, które z pewnością sprawdzą się w każdym mieszkaniu czy domu! Wersalki to jedne z najpopularniejszych mebli tapicerowanych, stojących na równi z narożnikami i sofami. Wersalki rozkładane to odpowiedź na kryzys w Stanach Zjednoczonych, który zmusił ludzi do wynajmowania małych mieszkań. Nie było w nich miejsca na sypialnie z prawdziwego zdarzenia. Wielofunkcyjne meble były złotym środkiem, aby żyć wygodnie, bez wydawania dużej ilości pieniędzy. W dzisiejszych czasach wersalki tapicerowane produkowane są głównie po to, aby wyposażać kawalerki lub małe mieszkania w blokach. Wersalki z funkcją spaniameblem 2 w 1 - łóżko i kanapa. Ten rodzaj mebli tapicerowanych, oferowanych przez sklep internetowy z meblami Meble Kukułka to nowoczesne rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale i designerskie! Sprawdź asortyment i wyposaż się w najbardziej odpowiadającą Ci wersalkę tapicerowaną !

Bogata oferta tapicerowanych wersalek

W sklepie internetowym Meble Kukułka znajdziesz szeroki asortyment wersalek, które z pewnością wpłyną nie tylko na komfort, ale i styl Twojego pomieszczenia. U nas możesz wyposażyć się w wersalkę młodzieżową, która zapewni nastolatkowi świetne miejsce zarówno do przyjmowania rówieśników, jak i spania. Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz wersalki do spania na sprężynach, które są gwarancją wygody i trwałości, a także wersalki rozkładane bez boków. Nasze meble - tapicerowane wersalki to świetne produkty, które mogą wzbogacić wnętrze mieszkania przy jednoczesnym zapewnieniu świetnego komfortu. Nie wierzysz? Przekonaj się sam już teraz! Sprawdź ofertę tanich wersalek w sklepie Meble Kukułka!

Przeróżne wersalki tapicerowane rozkładane i inne

Jak już wiesz wersalki rozkładane to niezwykły mebel, który gwarantuje wygodę, komfort i oszczędność miejsca w jednym. W naszej propozycji znajdują się doskonałej jakości wersalki rozkładane z pojemnikiem, bez pojemnika, wersalki z bokami, wersalki kanapy czy wersalki do spania codziennego. To, który produkt wybierzesz to tylko i wyłącznie Twoja decyzja. My natomiast, jako producent mebli tapicerowanych zapewniamy, że każda z nowoczesnych wersalek z naszego sklepu zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów!

Rozwiń opis

 

Szybka, darmowa dostawa

 

Produkt sprawdzony, najwyższej jakości

 

Gwarancja producenta

 

Fachowe doradztwo

 

Bogaty asortyment

Jest 39 produktów.

Jest 39 produktów.
Aktywne filtry