eRaty Santander Consumer Bank

Meblościanki do salonu

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 48 produktów
Meblościanki do salonu

Uniwersalne meblościanki

Meblościanki to niezwykle praktyczne meble, które cieszą się nieprzemijającą popularnością. Pozwalają dobrze zagospodarować miejsce w salonie czy pokoju dziennym, pomagają w organizacji przestrzeni w pokoju nastolatka, a także w pokojach dziecięcych. Nowoczesne meblościanki są ładne i funkcjonalne, zaprojektowane z myślą o różnego rodzaju wnętrzach, dużych domach i małych mieszkaniach.

Nowoczesne, minimalistyczne

Nowoczesne meblościanki do salonu to meble zupełnie inne niż te, które królowały w mieszkaniach z końca XX wieku – bywały one często duże i przytłaczały niewielkie pokoje. Nowoczesne zestawy mebli salonowych zostały dopasowane do potrzeb współczesnych użytkowników, którzy oprócz wygody cenią sobie przestrzeń i estetykę wykonania. Meblościanki, które proponujemy, to meble proste, zaprojektowane tak, że z łatwością możesz dopasować je do swoich indywidualnych preferencji.

Do dużych i małych pomieszczeń

Meblościanki są odpowiednie do małego pokoju lub dużego salonu. Posiadamy zarówno szerokie, wieloelementowe meblościanki, złożone z dwóch stojących witryn, dużego regału na sprzęt RTV oraz dodatkowej witryny wiszącej, jak i małe zestawy, które sprawdzą się nawet w kawalerce. Warte uwagi są wszelkie modele z wiszącą witryną, dzięki której da się zaoszczędzić dodatkowe miejsce na podłodze. Można dobierać meblościanki o różnej liczbie elementów, a w razie potrzeby dokupić dodatkowe meble pasujące do całości.

Klasyka i futuryzm

W naszej ofercie znajdują się meblościanki, które swoim stylem pasują do klasycznych i nowoczesnych salonów. Modele z laminowanej płyty w kolorze naturalnego drewna, sosny czy dębu z pewnością będą stanowić doskonałe wyposażanie wnętrz dla osób, które cenią sobie klasyczną prostotę oraz elegancję – podobnie jak meblościanki w stylu skandynawskim. Z kolei meble z czarno-białym połyskiem, z opcjonalnym podświetleniem LED, dopasują się do salonów i pokojów fanów współczesnego designu.

Dbałość o detale

Meblościanki z naszej oferty to meble wysokiej jakości, wykonane z największą dbałością o detale. Przeszklone witryny umożliwiają ekspozycję rodzinnych pamiątek oraz zdjęć, z kolei dopasowane kolorystycznie lub kontrastowo uchwyty, współgrają ze stylem całego projektu. Każdy szczegół został dopracowany tak, by nadawać meblom charakteru. Żłobione fragmenty drzwiczek, połączenie połysku z elementami matowymi, łączenie szafek stojących i wiszących – wszystko zostało gruntownie przemyślane.