Kanapa rozkładana Riko BIS 220 cm

Kanapa rozkładana Riko BIS 220cm to praktyczny mebel wypoczynkowy do każdego pomieszczenia. Kanapa 220 cm Riko BIS pasuje doskonale do każdego salonu, jak i sypialni. Po rozłożeniu kanapy do salonu/sypialni uzyskuje ona powierzchnię dospania 194x116 cm. Kanapa Riko BIS to kanapa z boczkami które dają świetny wygląd. Dodatkowo produkt ten cechuje się tym, że został wykonany z najlepszych materiałów, w tym sprężyn falistych, dzięki czemu kanapa skandynawska rozkładana Riko BIS jest niezwykle wygodna i komfortowa.

Ponadto skandynawska kanapa, którą oferujemy wykonana jest na drewnianych nóżkach, a jej oparcie i siedzisko zdobione jest pikowaniami, co nadaje jej stylu i charakteru. Funkcją dodatkową w kanapie w stylu skandynawskim Rico BIS jest pojemnik na pościel, w którym można przechowywać kołdrę, poduszki czy inne przedmioty codziennego użytku.

Kolor kanapy skandynawskiej Riko BIS 220cm

W celu ułatwienia Ci „w Skandowania” kanapy rozkładanej skandynawskiej Rico BIS do wnętrza Twojego domu oferujemy ją w wielu wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas m.in. kanapę skandynawską niebieską, czarną, butelkowa zieleń, granatową, szarą oraz inne. Dzięki temu „doSkandujesz” ją do stylu nordyckiego, jak i każdego innego wystroju. Wybierz kolor kanapy Rico BIS i podaj nam nazwę oraz numer wybranej opcji podczas składania zamówienia.

Jeśli nie możesz się zdecydować którą tkaninę wybrać, napisz do nas, wyślemy specjalnie dla Ciebie bezpłatne próbki.

Jak czyścić rozkładaną kanapę skandynawską Rico BIS?

Aby kanapa skandynawska Rico BIS pozostała w odpowiedniej kondycji warto zadbać o jej regularne czyszczenie. Czynność ta nie jest szczególnie wymagająca – wystarczy, że podczas odkurzania mieszkania, zbierzemy też kurz z naszej kanapy skandynawskiej, a następnie przetrzemy ją wilgotną ściereczką. Jeśli natomiast chcesz zniwelować całkowicie ryzyko poplamienia i zabrudzenia swojej kanapy Rico BIS to na MeblkeKukulka.pl oferujemy również możliwość zakupu kanapę skandynawską z tkaniny plamoodpornej. Jeśli więc chciałbyś skorzystać z opcji kanapy w stylu skandynawskim z dodatkową tkaniną plamoodporną, wybierz odpowiednią opcję powyżej.

Kanapa skandynawska Rico BIS – dane techniczne:

· Stelaż drewniany z elementami płyty wiórowej
· Możliwość wykonania mebla z jednej lub kilku tkanin jednocześnie
· Kanapa skandynawska z pojemnikiem na pościel
· Automat wspomagający otwieranie
· Kanapa skandynawska z funkcja spania
· kanapa skandynawska pikowana
· Nóżki drewniane
· Sprężyny faliste

Wymiary kanapy skandynawskiej 220cm:

· Głębokość siedziska 52 cm
· Szerokość 220 cm
· Wysokość siedziska 42 cm
· wysokość całkowita 89 cm
· szerokość po rozłożeniu 116 cm
· Powierzchnia spania 116x194

Kanapa Riko BIS 220 cm z darmową dostawą

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę kanapy skandynawskiej rozkładanej z funkcją spania realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00.

Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór kanapy w stylu skandynawskim.

Zobacz także

Sprawdź powiązane produkty.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.