Sofa skandynawska trzyosobowa Skand czarna

Sofa skandynawska Skand to doskonałe uzupełnienie do wnętrza w stylu skandynawskim. Wpisze się ona idealnie zarówno do mieszkania urządzonego w sposób tradycyjny, jak i nowoczesny. Z całą pewnością zachwyci ona każdego z domowników, jak i gości Twojego domu. Sofa skandynawska trzyosobowa Skand może być również dobrym rozwiązaniem do firmy lub biura. Do zalet sofy w stylu skandynawskim Skand należą przede wszystkim nieprzeciętny wygląd – masywne oparcie na niewielkich nóżkach, ale także wygoda, za którą odpowiada jej materiał. Sofa skandynawska na nóżkach Skand powstała z zastosowania wysokiej klasy materiałów, które czynią ją komfortową oraz wytrzymałą. Sofa skandynawska trzyosobowa Skand to rozwiązanie na całe lata.

Kolor sofy, kanapy skandynawskiej Skand

W celu ułatwienia Ci „w Skandowania” sofy skandynawskiej Skand do wnętrza Twojego domu oferujemy ją w wielu wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas m.in. sofę skandynawską niebieską, czarną, butelkowa zieleń, granatową, szarą oraz inne. Dzięki temu „doSkandujesz” ją do stylu nordyckiego, jak i każdego innego wystroju. Wybierz kolor sofy Skand i podaj nam nazwę oraz numer wybranej opcji podczas składania zamówienia. 3e8a08c147da8348c1e84a999427.jpg

Jak czyścić kanapę, sofę trzyosobową skandynawską Skand?

Aby kanapa, sofa skandynawska Skand pozostała w odpowiedniej kondycji warto zadbać o jej regularne czyszczenie. Czynność ta nie jest szczególnie wymagająca – wystarczy, że podczas odkurzania mieszkania, zbierzemy też kurz z naszej kanapy skandynawskiej trzyosobowej, a następnie przetrzeć ją wilgotną ściereczką. Jeśli natomiast chcesz zniwelować całkowicie ryzyko poplamienia i zabrudzenia swojej sofy trzyosobowej Skand to na MeblkeKukulka.pl oferujemy również możliwość zakupu sofy skandynawskiej Skand z tkaniny plamoodpornej. Jeśli więc chciałbyś skorzystać z opcji kanapy skandynawskiej trzyosobowej z dodatkową tkaniną plamoodporną, wybierz odpowiednią opcję powyżej.

Kanapa skandynawska Skand – dane techniczne:

· Rodzaj nóżek: drewniane
· Sofa skandynawska rozkładana: nie
· Sofa skandynawska z funkcją spania: nie
· Materiał siedziska: tkanina
· Materiał oparcia: tkanina
· Rodzaj pianki: T30 oraz sprężyny faliste

Wymiary kanapy skandynawskiej trzyosobowej Skand:

· Szerokość: 180 cm
· Głębokość: 74 cm
· Wysokość: 75 cm
· Długość siedziska: 145 cm
· Głębokość siedziska: 55 cm
· Wysokość oparcia: 40 cm
· Wysokość od ziemi do siedziska: 43 cm

Sofa skandynawska trzyosobowa Skand z darmową dostawą

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę sofy skandynawskiej Skand realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00.

Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór sofy, kanapy w stylu skandynawskim.

Komentarze

Zapoznaj się z opiniami na temat tego produktu

Napisz swoją opinię

Sofa trzyosobowa styl skandynawski Kanapa Skand czarna

  • gwarancjaGwarancja 24 miesiące 
  • dostawa Czas realizacji od 7 do 14 dni roboczych

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Sprawdź powiązane produkty.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.