Kolor roku 2021 Living Coral Pantone

Living Coral to kolor roku 2021, który będzie reprezentował nasze pozytywne nastawienie do świata. Wibrujący i ciepły! Poznaj kolor, który królować będzie we wnętrzach, modzie i designie w 2021 r.

Kolor roku 2021 Living Coral – co oznacza?

Ogłuszeni polityką, zmiażdżeni przez brak postępu w zmianach klimatycznych, marzymy o ognistych horyzontach, pustynnych kryjówkach i nieskażonych rafach koralowych, w których ryby szczęśliwie pływają. To kolor, który obiecuje raj. Jest subtelną, uwodzicielską mieszanką, a zarazem mięsistą i zwiewną. Pantone nazywa Living Coral naturalnym kolorem, jednak w rzeczywistości jest bardzo wykwintny. To kolor ucieczki i bezpieczeństwa.

Żyjemy w dynamicznie zmieniającym się środowisku i świecie technologii, gdzie media społecznościowe i gadżety uczyniły nas mniej empatycznymi. Kolor Living Coral ma nam przypominać o cieple, empatii, dbaniu o siebie nawzajem. Kolor roku 2021 ma nam przypominać o autentycznych i głębokich relacjach międzyludzkich.

“Ten kolor ma wpływać na poziom humanizowania” – Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Institute.

Niemniej kolor roku 2021 Living Coral ma nam przypominać o pielęgnowaniu pozytywnego nastawienia i zabawy.

Zobacz najmodniejsze kolory ścian w salonie w 2021 roku >>>

Jak Pantone wybiera kolory roku?

Pantone wyznacza siebie jako ostateczny autorytet w dziedzinie koloru. Pod koniec każdego roku ogłasza kolor obowiązujący w nadchodzącym roku.
Członkowie instytutu Pantone podróżują po świecie, obserwują design, ulice oraz modę. Rozmawiają z ludźmi, aby zaobserwować panujące nastroje na świecie i znaleźć odzwierciedlenie w kolorach.

 

Kolor roku 2019 Pantone w designie, modzie i wnętrzach

Living Coral Pantone kosmetyki

Kolor roku 2019 na ścianie

Kolor roku 2019 Pantone we salonie

 

Modne wnętrze z meblami od Meble Kukułka

Szukasz nowych, stylowych mebli tapicerowanych, które będą idealnie pasować do Twojego wnętrza? Zerknij na ofertę sklepu Meble Kukułka! Jako ceniony producent mebli tapicerowanych, Meble Kukułka oferuje szeroki wybór wysokiej jakości produktów, które spełnią Twoje oczekiwania zarówno pod względem wyglądu, jak i komfortu. Od pięknych sof tapicerowanych i eleganckich foteli tapicerowanych po praktyczne kanapy tapicerowane i wygodne łóżka tapicerowane. Meble Kukułka ma wszystko, czego potrzebujesz, by stworzyć wyjątkową przestrzeń w swoim domu. Niezależnie od Twojego gustu i preferencji, Meble Kukułka zapewni Ci meble, które będą odzwierciedlać Twój własny styl i zapewnią Ci przyjemne chwile relaksu. Zapraszamy do sklepu Meble Kukułka i odkryj świat mebli tapicerowanych, które oczarują Cię swoją jakością i designem, a przy tym idealnie połączą się z kolorem Living Coral!