Kategorie close
> KONTAKT Z NAMI
keyboard_arrow_down
phone 696 694 071

mail_outline sklep@meblekukulka.pl


access_time Poniedziałek – Piątek 8:00 – 16:00

Filtruj według

Rozmiary niestandardowe

Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz! - tak mówi znane polskie przysłowie. Jednak, poza odpowiednio dobraną i wygodną pościelą, niezwykle ważny jest wybór materaca do łóżka. To dzięki niemu możemy obudzić się rześcy i wypoczęci lub niewyspani i obolali. Dlatego też, by zadbać o wysoką jakość swojego snu, konieczne jest wybranie odpowiedniego materaca. Często zdarza się jednak, iż standardowe rozmiary nie pasują do konkretnego łóżka. Jak sobie poradzić z taką sytuacją? Sprawdź już teraz nasze materace w rozmiarach niestandardowych!

Materace nietypowe rozmiary

Najczęściej wybierany wymiar materaca ma długość 200 cm i szerokość 120, 140, bądź 160 cm. Rozmiary te to standardowe wymiary łóżek w naszej części świata. Ciekawe jest, że wymiary łóżek różnią się w zależności od kraju, w jakim się znajdujemy. Wynikać to może z faktu, iż ludzie na całym świecie różnią się budową i wzrostem. Jednocześnie, globalizacja sprawia, że nie jest żadnym problemem sprowadzenie łóżka dla siebie nawet z najdalszego zakątka świata. Stąd pojawiają się potrzeby, by zamówić do niego wygodny materac o niestandardowym rozmiarze. Takie też produkty znajdziesz w asortymencie Meble Kukułka. Sprawdź wszystkie niestandardowe materace już dziś!

Jak dobrać rozmiar materaca do łóżka?

Rozmiar materaca to najważniejsze kryterium wyboru odpowiedniego produktu. Będą się one różnić w zależności od tego, czy będzie on przeznaczony dla niemowlęcia, dziecka, nastolatka czy osoby dorosłej. Najważniejsze jest jednak, by materac dobrać wielkością do ramy łóżka, w jakim będzie on użytkowany. Jak to zrobić?

Konieczne jest, by dokładnie zmierzyć ramę łóżka. Należy robić to od wewnątrz. Uzyskany wymiar najlepiej jest zaokrąglić w dół, o kilka centymetrów, aż do najbliższego możliwego rozmiaru materaca. Dzięki temu będziemy pewni, że wybrany produkt będzie pasował do wymiarów ramy konkretnego łóżka.

Materac warto jest także dobrać do osoby, która będzie jego użytkownikiem. Dobrze jest dopasować go do wagi, a szczególnie do wzrostu domownika. Przyjmuje się, iż optymalnym jest materac o ok. 15 cm dłuższy niż wysokość śpiącej w nim osoby.

Jeśli zatem posiadasz niestandardowe łóżko, jesteś osobą wysoką, a może niższą – przyda Ci się wyjątkowy, niestandardowy materac. Sprawdź nasz pełen asortyment i wybierz materac w niestandardowym rozmiarze jeszcze dziś!

Materace niestandardowe - wybierz odpowiedni dla siebie!

Zakup odpowiedniego materaca dla siebie i bliskich jest inwestycją. W co? W jakość snu i odpoczynku, a co a tym idzie, w lepsze funkcjonowanie bliskich osób. Poza rozmiarem warto zastanowić się też nad materiałem, z jakiego jest wykonany, oraz stopniem miękkości. W naszym sklepie znajdują się różne materace duże i małe rozmiary. Dzięki kilku dobrze dobranym parametrom możesz sprawić, że jakość Twojego życia znacznie się poprawi. Dlatego nie wahaj się i kup materac w niestandardowym rozmiarze, który zaspokoi potrzeby Twoje i Twoich bliskich!

Rozwiń opis

 

Szybka, darmowa dostawa

 

Produkt sprawdzony, najwyższej jakości

 

Gwarancja producenta

 

Fachowe doradztwo

 

Bogaty asortyment

Jest 87 produktów.

Jest 87 produktów.
Aktywne filtry