Łóżko młodzieżowe narożne Miki

Łóżko młodzieżowe narożne Miki 

To idealne rozwiązanie do pokoju młodzieżowego lub dzięcięcgo, w ciągu dnia lóżko może służyć jako tapczan do zabawy i wypoczunku. Bezpłatnie możemy zmienić szerokość mebla. W tej wersji Tapczan Miki nie posiada materaca i pojemnika na pościel, materac nalezy dokupić osobno 

W celu ułatwienia Ci wyboru koloru do wnętrza Twojego domu oferujemy je w wielu wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas m.in. łóżko bezowe, szare, czarne oraz inne. Dzięki temu doapsujesz do nowoczesnego pomieszczenia, jak i każdego innego wystroju. Wybierz kolor łóżka Miki i podaj nam nazwę oraz numer wybranej opcji podczas składania zamówienia. 3e8a08c147da8348c1e84a999427.jpg

Jak czyścić tapczan Miki

Aby łóżko, Miki pozostało w odpowiedniej kondycji warto zadbać o jej regularne czyszczenie. Czynność ta nie jest szczególnie wymagająca – wystarczy, że podczas odkurzania mieszkania, zbierzemy też kurz z naszego mebla, a następnie przetrzeć ją wilgotną ściereczką. Jeśli natomiast chcesz zniwelować całkowicie ryzyko poplamienia i zabrudzenia swojej nowego łóżka to na MeblkeKukulka.pl oferujemy również możliwość zakupu łóżka w tkaninie plamoodpornej. Jeśli więc chciałbyś skorzystać z opcji łóżka Miki z dodatkową tkaniną plamoodporną, wybierz odpowiednią opcję powyżej.

Łóżko młodzieżowe Miki – dane techniczne:

· Rodzaj nóżek: ślizgi
· Łóżko Miki z pojemnikiem na pościel: nie
· Materiał siedziska: tkanina
· Materiał oparcia: tkanina

Wymiary łóżka narożnego Miki:

· Szerokość: 100 cm (bezpłatna zmiana na szerokość 90 cm lub 80 cm)
· Głębokość: 207 cm
· Wysokość: 90cm cm
· Długość siedziska: 200 cm
· Głębokość siedziska: 100 cm (lub 90 cm lub 80 cm)
· Wysokość oparcia: 49cm
· Wysokość od ziemi do siedziska: 41 cm

Łóżko młodzieżowe Miki z darmową dostawą

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę łóżka młodzieżowego Miki realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00.

Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór łóżka lub wybrać opcje dodatkowo płatną.

Komentarze

Zapoznaj się z opiniami na temat tego produktu

Napisz swoją opinię

Łóżko młodzieżowe bez pojemnika narożne Tapczan Miki

  • gwarancjaGwarancja 24 miesiące 
  • dostawa Czas realizacji od 7 do 14 dni roboczych

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Sprawdź powiązane produkty.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.