Fotel skandynawski Skand brązowy

Fotel skandynawski Skand to doskonałe rozwiązanie, które pasuje do każdego wnętrza. Idealnie połączy się on z innymi meblami w stylu skandynawskim i nada ponadprzeciętnego wyglądu każdemu pomieszczeniu. Fotel skandynawski Skand cechuje się znakomitym wykonaniem, zastosowaniem wysokiej klasy materiałów oraz wykończeniem z najwyższej półki. Kupując wygodny fotel skandynawski Skand zyskasz dekorację, a także możliwość relaksu i wspaniale spędzonego czasu wraz z najbliższymi.

Kolor fotela skandynawskiego Skand

Fotel tapicerowany skandynawski Skand to wygodny, miękki, a przy tym masywny mebel. Do jego stworzenia wykorzystano materiały o doskonałej jakości. Fotel skandynawski Skand wyróżnia się dzięki swojej budowie – jest to połączenie masywnego oparcia umieszonego na niewielkich nóżkach. W zależności od własnych preferencji możesz wybrać też kolor fotela skandynawskiego. W naszej ofercie dostępne są m.in. fotele skandynawskie niebieskie, szare, czarne, granatowe, czerwone oraz inne. Sprawdź poniższą paletę kolorów i wybierz ten najbardziej Ci odpowiadający.

Pamiętaj, aby podczas składania zamówienia podać nam numer oraz nazwę wybranej przez Ciebie tkaniny i koloru!

Czyszczenie fotela skandynawskiego Skand

Po zakupie fotela Skand należy zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Do mycia fotela polecamy użyć wilgotną (nie mokrą!) ściereczkę z delikatnym środkiem do mycia. W ten sposób powinno się usunąć większość zanieczyszczeń. Pamiętaj jednak, że pranie tapicerki to ostateczność – częściej należy wyłącznie odkurzyć fotel skandynawski. W celu uniknięcia wystąpienia plam na materiale fotela w stylu skandynawskim oferujemy możliwość zakupienia fotela skandynawskiego Skand z tkaniny Casablanca, czyli pluszowej tkaniny plamoodpornej. Pozwoli to cieszyć się eleganckim fotelem przez długie lata!

Fotel skandynawski Skand – dane techniczne:

· Rodzaj nóżek: drewniane
· Fotel skandynawski rozkładany: nie
· Fotel skandynawski z funkcją spania: nie
· Materiał siedziska: tkanina
· Materiał oparcia: tkanina

Wymiary fotela skandynawskiego Skand:


· Szerokość 80 cm
· Głębokość 74 cm
· Wysokość 75 cm
· Długość siedziska 45 cm
· Głębokość siedziska 55 cm
· Wysokość oparcia 40 cm
· Wysokość od ziemi do siedziska 43 cm

Fotel skandynawski Skand z darmową dostawą

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę fotela Skand realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00. Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór fotela skandynawskiego.

Komentarze

Zapoznaj się z opiniami na temat tego produktu

Napisz swoją opinię

Fotel styl skandynawski Skand brązowy

  • gwarancja Gwarancja 24 miesiące 
  • dostawa Czas realizacji od 7 do 14 dni roboczych

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Sprawdź powiązane produkty.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.