Fotel uszak w romby

Szukasz rozwiązania, które pasuje idealnie do każdego wnętrza? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Fotel uszak w romby wpisze się perfekcyjnie zarówno do wnętrza w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Szczególnie dobrze wygląda on jednak w połączeniu ze stylem skandynawskim. Cały urok fotela uszak w romby tkwi w minimalistycznych nóżkach, na których znajduje się ponadczasowe oparcie. Wszystko to sprawia, że z fotelem uszak aranżacje salonu, sypialni, przedpokoju i każdego innego pomieszczenia nie sprawi Ci najmniejszych problemów! Przekonaj się i sprawdź skandynawski fotel uszak już teraz!

Fotel uszak w romby – czy warto?

Wciąż zadajesz sobie pytanie czy warto postawić na fotel uszak w romby? Jego zalety świadczą same o sobie. Uszak w stylu skandynawskim połączysz z wieloma rozwiązaniami i znajdziesz dla niego miejsce w każdym pomieszczeniu swojego domu. Swój wygląd zawdzięcza on temu, że jest to fotel uszak w romby z tkaniny Royal oraz Monolith, co czyni go fotelem welurowym. Fotel uszak skandynawski to nie tylko rozwiązanie wyłącznie dekoracyjne, a także niezwykle praktyczne. Posiada on cały szereg zastosowań i sprawdzi się jako fotel uszak do karmienia, czytania i wielu innych czynności. W naszym sklepie istnieje również możliwość wzięcia fotela uszak w romby na raty. Wybierz najbardziej dogodną dla Ciebie formę płatności i zadbaj o wystrój swojego wnętrza z pięknym fotelem uszak w romby!

Fotel uszak kolory:

W celu ułatwienia Ci „w Skandowania” fotela uszak w romby do wnętrza Twojego domu oferujemy go w wielu wariantach kolorystycznych. Znajdziesz u nas m.in. fotel uszak skandynawski niebieski, czarny, butelkowa zieleń, granatowy, szary oraz inne. Dzięki temu „doSkandujesz” go do stylu nordyckiego, jak i każdego innego wystroju. Wybierz kolor fotela uszak i podaj nam nazwę oraz numer wybranej opcji podczas składania zamówienia.

Fotel uszak czyszczenie:

Po zakupie fotela uszak w romby należy zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Do mycia fotela polecamy użyć wilgotną (nie mokrą!) ściereczkę z delikatnym środkiem do mycia. W ten sposób powinno się usunąć większość zanieczyszczeń. Pamiętaj jednak, że pranie tapicerki to ostateczność – częściej należy wyłącznie odkurzyć fotel uszak w romby. W celu uniknięcia wystąpienia plam na materiale fotela w stylu skandynawskim zalecamy skorzystanie z naszej oferty fotela uszak w romby z tkaniną plamoodporną.

Wymiary fotela uszak w romby:


· Wysokość:103 cm
· Szerokość: 74 cm
· Głębokość: 80 cm
· Szerokość oparcia: 49 com
· Głębokość siedziska: 55 cm
· Wysokość do siedziska: 42 cm
· Wysokość nóżek: 13 cm

Fotel uszak skandynawski w romby z darmową dostawą

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę fotela uszak w romby realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 22:00. Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór fotela uszak skandynawskiego.

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.