Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka – połączenie tradycji z nowoczesnością

Szukasz rozwiązania, które pasuje idealnie do każdego wnętrza? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu! Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka wpisze się perfekcyjnie zarówno do wnętrza w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Szczególnie dobrze wygląda on jednak w połączeniu ze stylem skandynawskim. Cały urok fotela uszak - skomponuj swojego uszaka tkwi w minimalistycznych nóżkach, na których znajduje się ponadczasowe oparcie. Wszystko to sprawia, że z fotelem uszak - skomponuj swojego uszaka aranżacja salonu, sypialni, przedpokoju i każdego innego pomieszczenia nie sprawi Ci najmniejszych problemów.

Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka – czy warto?  

Wciąż zadajesz sobie pytanie czy warto postawić na fotel uszak - skomponuj swojego uszaka? Jego zalety świadczą same o sobie. Uszak - skomponuj swojego uszaka połączysz z wieloma rozwiązaniami i znajdziesz dla niego miejsce w każdym pomieszczeniu swojego domu. Swój wygląd zawdzięcza on temu, że jest to fotel uszak - skomponuj swojego uszaka z tkaniny Royal oraz Monolith, co czyni go fotelem welurowym. Fotel uszak skandynawski - skomponuj swojego uszaka to nie tylko rozwiązanie wyłącznie dekoracyjne, a także niezwykle praktyczne. Posiada on cały szereg zastosowań i sprawdzi się jako fotel uszak - skomponuj swojego uszaka do karmienia, czytania i wielu innych czynności. W naszym sklepie istnieje również możliwość wzięcia fotela uszak - skomponuj swojego uszaka na raty.

Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka wymiary:

·         Wysokość:103 cm

·         Szerokość: 74 cm

·         Głębokość: 80 cm

·         Szerokość oparcia: 49 cm

·         Głębokość siedziska: 55 cm

·         Wysokość do siedziska: 42 cm

·         Wysokość nóżek: 13 cm

Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka dostępne kolory:

Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Możesz wybrać najbardziej pasujący kolor fotela uszak - skomponuj swojego uszaka do swojego wnętrza. Do wyboru posiadamy fotel uszak - skomponuj swojego uszaka.

Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka czyszczenie

Po zakupie fotela uszak - skomponuj swojego uszaka należy zadbać o jego odpowiednią pielęgnację. Do mycia fotela polecamy użyć wilgotną (nie mokrą!) ściereczkę z delikatnym środkiem do mycia. W ten sposób powinno się usunąć większość zanieczyszczeń. Pamiętaj jednak, że pranie tapicerki to ostateczność – częściej należy wyłącznie odkurzyć fotel uszak - skomponuj swojego uszaka. W celu uniknięcia wystąpienia plam na materiale fotela zalecamy skorzystanie z naszej oferty fotela uszak - skomponuj swojego uszaka z tkaniną plamoodporną.

Fotel uszak - skomponuj swojego uszaka dostępny od ręki

Meblekukułka oferuje darmową i szybką dostawę fotela uszak - skomponuj swojego uszaka realizowaną za pośrednictwem specjalistycznej firmy transportowej. Dzień, a także godzina dostawy zostanie ustalona przez firmę transportową i uzyskają Państwo informację na ten temat z minimum dwudniowym wyprzedzeniem. Dostawy realizowane są od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00 – 23:00.
Ponadto zastrzegamy, że kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebli do domu, bądź mieszkania. Z uwagi na duży rozmiar, a także wagę odbiorca powinien indywidualnie zorganizować odbiór mebli.

Komentarze

Zapoznaj się z opiniami na temat tego produktu

Napisz swoją opinię

Fotel Uszak - skomponuj swojego uszaka

  • • Gwarancja 24 miesiące
  • • Czas realizacji od 7 do 14 dni roboczych

Napisz swoją opinię

Inne produkty w tej samej kategorii:

Przejrzyj kolekcję produktów z naszej kategorii.