Co Twój regał z książkami mówi o Tobie?

Pokaż mi swój regał z książkami, a powiem Ci kim jesteś. Nie tylko zawartość domowej biblioteczki mówi dużo o nas, ale także sposób, w jaki układamy książki.

Czy wiesz, że najczęściej porzucamy czytanie książki na 18 stronie?

Książki układasz na regale alfabetycznie

Masz klasyczny regał na książki, a woluminy układasz alfabetycznie. Nie jest za mały, ani za duży, ale w sam raz. Lubisz mieć zaplanowany dzień, tydzień i miesiąc. Jesteś zawsze na bieżąco z planerem. Jedną z Twoich umiejętności jest rozwiązywanie problemów, co oznacza, że często jesteś tym przyjacielem, do którego wszyscy przychodzą po radę. Elegancja i ład są dla Ciebie najważniejsze.

Książki na półkach układasz kolorami

Twój regał na książki to w zasadzie tęcza, choć nie zawsze książki pasują do tego układu rozmiarem to nie rezygnujesz. Zawsze mówiono Ci, że jesteś kreatywna i to jedna z Twoich głównych cech. Nawet jeśli nie jesteś artystką, od czasu do czasu tworzysz jakieś rękodzieła. Kiedy życie daje Ci dwie różne drogi do wyboru, Ty tworzysz własną ścieżkę.

Książki leżą na regale w zorganizowanym chaosie

Twoje książki układasz jedna na drugiej, a niektóre zostawiasz pochylone na bok, a niektóre wpychasz w maleńkie kąciki. Chociaż wygląda to na brak organizacji, jest pięknie dla Ciebie i to się liczy. Nigdy za bardzo się nie przejmowałaś, jak ktoś wygląda, ale to kim jest w środku i jaka jest jego osobowość. Nie oceniasz książek po okładce w życiu i w księgarni.

Na Twoim regale są książki i dekoracje

Wszystkie Twoje książki są ułożone kolorystycznie z pasującymi do nich dekoracjami. Może pomyślałaś o migotliwych światłach na półce, które tworzą nastrój. Często mówi się, że jesteś urocza i kapryśna, choć starasz się to ukryć. Masz romantyczną duszę i wiesz, jak się zachować w danej sytuacji.

Masz regał w ciemnych kolorach

Jeśli lubisz ciemne kolory zarówno książek, jak i mebli, prawdopodobnie jesteś bardzo tajemnicza, a Twoimi ulubionymi gatunkami są książki fantasy, horrory i kryminały. Nie lubisz, aby Twój regał był centralnym punktem pokoju, ale raczej czymś, co wmiesza się w aranżację. Nawet jeśli lubisz być tajemniczą, lubisz też rozmawiać z nowymi ludźmi, z którymi możesz dzielić swoje zainteresowania. Nie lubisz rozmów o niczym, co dla niektórych może być dziwne.

Na Twoim regale jest więcej dekoracji niż książek

W Twojej Biblioteczne znajduje się więcej figurek, zaczarowanych kul niż książek. Kochasz swoje książki, ale uwielbiasz też otaczać się ważnymi przedmiotami, które mają dla ciebie wartość sentymentalną. Kiedy byłaś dzieckiem odkryłaś fascynację najdrobniejszymi szczegółami znalezionymi podczas codziennych przygód. Potrafisz cieszyć się małymi rzeczami i jesteś sentymentalna. Lubisz swoje wspomnienia i potrafisz opowiadać świetne historie.

Masz mini regał z książkami

Twój regał z książkami nie jest ani duży, ani pełny. Nie oznacza to, że nie lubisz czytać, ale że kochasz wypożyczać książki z biblioteki, pożyczać woluminy znajomym i korzystać z Kindle bardziej, niż z tradycyjnej książki.

Nienawidzisz bałaganu w otoczeniu i życia z ludźmi, którzy mają więcej rzeczy niż potrzebują. Jesteś oszczędna, a regularne zakupy to nie Twoja bajka, jednak lubisz proste rozwiązania.

Czytaj więcej: Szare ściany w salonie

Masz ogromną bibliotekę

Twój regał na książki to w zasadzie tapeta pokoju. Nie pamiętasz czasów, kiedy nie czytałaś książek. Jesteś typem osoby, która uwielbia okazywać wielkimi gestami swoją miłość do przyjaciół i rodziny. Jesteś towarzyska, ale najbardziej marzysz po całym dniu pracy, aby przeczytać w końcu książkę.

Solidny regał na książki z oferty Meble Kukułka

Marzy Ci się własna biblioteczka w salonie lub sypialni? Od zawsze chciałeś uporządkować swoją domową kolekcję książek? Jeśli tak, to regał na książki jest idealnym meblem dla Ciebie. Wykorzystując regały zyskasz możliwość ułożenia swoich zbiorów i ich estetycznego prezentowania swoim gościom. Odkryj ofertęregałów pokojowych i odmień wystrój swojego wnętrza już dzisiaj!