eRaty Santander Consumer Bank

Łóżka Linia Premium

Wyświetl 1 - 5 z 5 produktów
Łóżka Linia Premium

Łóżka Linia Premium rozprawiają się z każdym problem jakie możesz mieć z meblami w sypialni. Łóżka tapicerowane z Linii Premium to nie tylko oferta wysokiej jakości łóżek sypialnianych, ale przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, które poprawiają komfort snu, są przyjazne alergikom i udowadniają, że nawet mała sypialnia może być funkcjonalna.

Czym wyróżniają się łóżka tapicerowane z Linii Premium?

Łóżka Linia Premium to szereg rewolucyjnych rozwiązań, które ułatwią korzystanie z łoża na co dzień. Łóżka wykonane są w 4 rozmiarach 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, dzięki temu urządzisz zarówno małą, jak i dużą sypialnię. Zobacz nowoczesne rozwiązania łóżek Linia Premium.

  • demontowane dno pojemnika - zyskujesz dostęp do podłogi pod łóżkiem bez przesuwania ciężkiego łóżka. Docierasz do zakątka sypialni, gdzie zbiera się najwięcej pożywki dla roztoczy. Od teraz poranki z katarem, bólem głowy i zmęczeniem odchodzą w niepamięć.
  • blokada przesuwu materaca - zabezpieczenie sprawia, że podczas otwierania pojemnika na pościel materac nie wpada do środka łóżka, a Ty nie musisz wyciągać ciężkiego materaca za każdym razem, gdy otwierasz schowek. Po prostu otwierasz pojemnik, chowasz pościel i zamykasz.
  • amortyzowany stelaż - każdy szczebelek stelaża montujemy na mechanizmie, który wycisza pracę łóżka, dlatego łóżko nie skrzypi i nie trzeszczy, a jedyne co usłyszysz w nocy to delikatny szelest pościeli.
  • utwardzana płyta HDF - pojemnik na pościel zbudowany jest z utwardzanej płyty HDF, która wytrzyma nawet ciężką zawartość. Nie pęknie i nie zapadnie się pod ciężarem.
  • miękki, tapicerowany zagłówek - łóżko z zagłówkiem przypadnie do gustu miłośnikom czytania książek i oglądania telewizji przed snem. Dzięki tej funkcji unikniesz bólu kręgosłupa.
  • 2-komory pojemnika na pościel - schowki pod łóżkiem to idealne miejsce na kołdry, poduszki, czy ubrania sezonowe, co zwiększa powierzchnię przechowywania w sypialni.

Zobacz bogatą ofertę kolorystyczną łóżek Linia Premium!