eRaty Santander Consumer Bank

Sofy z funkcją spania

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 20 produktów
Sofy z funkcją spania

Sofy z funkcją spania – nie tylko dla gości

Sofy z funkcją spania to prawdziwi wielozadaniowcy. Są w pogotowiu zawsze wtedy, kiedy konieczne jest wygospodarowanie dodatkowego miejsca, np. kiedy odwiedzą Cię goście. Okazuje się jednak, że to tylko jeden z ich atutów. To doskonałe rozwiązanie do małych mieszkań, w których niezwykle istotna jest multifunkcjonalność. Sprawiają, że jeden pokój może pełnić jednocześnie funkcję salonu i sypialni. Ergonomiczne materace dbają o prawidłowy, regenerujący odpoczynek – w dzień i w nocy – a nowoczesne wzornictwo z pewnością ucieszy wszystkich fanów dobrego designu.

Za dnia sofa…

Sofa z funkcją spania to mebel, który znacznie podnosi komfort użytkowania salonu. Utwardzona pianka i siedziska na sprężynach falistych zapewnią komfort na najwyższym poziomie. Jedno- i  wieloosobowa – dla każdego wedle potrzeb. Produkty tego typu z materiałowym obiciem możesz w łatwy sposób spersonalizować, dzięki czemu zyskasz pewność, że idealnie skomponują się z resztą wyposażenia pokoju. Oferujemy szeroki wybór tkanin w wielu kolorach i o różnych fakturach. A wygląd sofy warto jeszcze bardziej uatrakcyjnić dodatkowymi poduszkami. Do sofy koniecznie dobierz funkcjonalny stolik kawowy – w ten sposób zyskasz przytulny kącik do przyjmowania gości i do codziennych zajęć.

nocą łóżko

Wielozadaniowość sof z funkcją spania to nie tylko możliwość zaaranżowania materaca, ale również swoboda w przechowywaniu niezbędnych akcesoriów: pościeli, prześcieradeł i pledów. Tę zapewniają wygodne ukryte skrzynie. Dokonując wyboru, zwróć uwagę na powierzchnię do leżenia. Sofa ARTES to model jednoosobowy, natomiast KORTI i LIBU II – wieloosobowe. Mają ze sobą jednak więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać: niezwykłą łatwość w rozkładaniu, solidność i ponadczasową estetykę.

Sofy z funkcją spania to genialny pomysł na aranżację niewielkich przestrzeni oraz nie lada gratka dla wszystkich miłośników wielozadaniowych rozwiązań. Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy!