eRaty Santander Consumer Bank

Sofy

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 28 produktów
Sofy

Sofy – bez nich wnętrza są niepełne

Wśród mebli do wypoczynku prym wiodą sofy. I nic w tym dziwnego – umożliwiają relaks solo lub ze znajomymi. Są niezbędne, jeśli planujesz zaaranżować w swoich czterech kątach salonik filmowy, przydają się również w sytuacjach wyjątkowych: wizytach gości lub zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz dodatkowych siedzisk przy stole.

Nasz asortyment to bogactwo modeli, tekstur i kolorów. Jesteśmy pewni, że znajdziesz tu produkt, który będzie idealnie odpowiadał Twoim potrzebom.

Sofy skórzane – ponadczasowa elegancja

Do sof, które nigdy nie wychodzą z mody, bez wątpienia należy zaliczyć te skórzane. Ale na ponadczasowym designie lista ich zalet wcale się nie kończy. Są odporne na upływ czasu również ze względu na wysoką trwałość i najwyższą jakość wykonania.

To doskonały wybór do bardziej okazałych salonów, czyli dużych przestrzeni, których nie zdominują. Dzięki wachlarzowi różnych kolorów obić, sofa z pewnością idealnie wpisze się w Twoją wizję perfekcyjnego miejsca do wypoczynku!

Sofy narożne – mistrzowie sprytnych rozwiązań

Jeśli cenisz sobie maksymalną praktyczność, wybierz sofy narożne. To mądry sposób na zaaranżowanie relaksacyjnego kącika, który nie będzie zajmował wiele miejsca. W nowoczesnym projektowaniu wnętrz tego typu meble wcale nie muszą być jednak wepchnięte w kąt pomieszczenia. Równie dobrze sprawdzają się też w innych konfiguracjach.

Twoja wymarzona sofa czeka na Ciebie w tym katalogu. Na którą się zdecydujesz?