eRaty Santander Consumer Bank

Meblościanki nowoczesne

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 46 produktów
Meblościanki nowoczesne

Nowoczesne meblościanki

Czy meblościanki mogą być nowoczesne? Oczywiście, że tak! Chociaż wielu osobom wcale się tak nie kojarzą, meblościanki to dzisiaj meble skrojone na miarę indywidualnych potrzeb. Wygodne w użytkowaniu regały na sprzęt RTV posiadają specjalne miejsce na duży telewizor, który można postawić lub powiesić na ścianie w wydzielonej dzięki projektowi przestrzeni; półki na dekodery; odtwarzacze DVD czy konsole do gier. Z prostymi konturami nowoczesnych meblościanek dobrze komponują się także głośniki.

Skandynawski styl

Moda na styl skandynawski trzyma się dobrze. Meble zaprojektowane w stylu, który inspirację czerpie z krajów północnych, charakteryzują się prostotą i jednocześnie wysoką estetyką. Bo meblościanka nie musi mieć bogatych zdobień, by prezentować się doskonale. Wszystko jest w niej minimalistyczne – i kolor, i detale. Jedyną ozdobą są tu nóżki z dębowego drewna, które meblom z dominującą chłodną bielą, dodają ciepła, a całemu pomieszczeniu przytulności.

Jakość i funkcjonalność

Nasze nowoczesne meblościanki to produkty wysokiej jakości, a jednocześnie łatwe w samodzielnym montażu. Połączone w nich zostały trwałość oraz estetyka, tak by służyły Ci na co dzień, i jednocześnie cieszyły Twoje oko. Meble, które oferujemy, pomagają zagospodarować przestrzeń w domu tak, by wykorzystać jak najwięcej miejsca.

Wiele pomieszczeń

Chociaż meblościanki najczęściej kupowane są do salonów, sprawdzą się także do innych pomieszczeń. Prostota z pewnością przypadnie do gustu większości nastolatków – meble zgrają się z plakatami gwiazd i kolorowymi drobiazgami. W gabinecie mogą służyć za regały do książek, a w salonie eksponować dekoracje oraz rodzinne pamiątki na półkach i witrynach z hartowanym szkłem. Układ meblościanek można zmieniać, dzięki czemu z łatwością dokonasz przemeblowania, kiedy tylko zechcesz.