eRaty Santander Consumer Bank

Łóżka

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 111 produktów
Łóżka

Łóżka to niezbędny element aranżacji sypialni, bo nawet amatorzy wątpliwej przyjemności spania na twardych powierzchniach docenią miękki i komfortowy materac. Łóżko to jednak nie tylko drewniana, czy tapicerowana rama na materac, ponieważ także jego elementy są w stanie poprawić komfort naszego snu, a zarazem życia.

Łóżka - meble do zadań specjalnych

Łóżka przechodziły metamorfozę na przestrzeni wieków. Od prymitywnych leżanek z liści i słomy, przez bogato zdobione z drzewa hebanowego i złota, aż po nowoczesne łóżka tapicerowane z materacem z rewolucyjną pianką poliuretanową, wysoko czy termoelastyczną, łóżko wodne, a nawet powietrzne. Wszystko po to by 1/3 swojego życia spędzić w najbardziej komfortowych warunkach.

Łóżko a zdrowie

Optymalnie dobrane łóżko uchroni nas przed zwyrodnieniami kręgosłupa, dzięki wsparciu naszego ciała i zachowaniu naturalnych krzywizn uzyskamy codzienny, głęboki sen, który daje siły i energię na kolejny dzień.

  • Podczas snu relaksują się mięśnie, kręgosłup luzuje się, by rano wstać z łóżka wypoczętym i z chęcią do wypełnienia codziennych obowiązków.
  • Sen rozwija naszą kreatywność i pomaga usystematyzować wszystkie informacje nagromadzone w ciągu dnia.
  • Wypoczęte ciało to wypoczęty umysł! Możesz więcej, tryskasz energią i humorem. Dlatego warto zadbać o swoją alkowę!

Kurz pod łóżkiem, zmorą nie tylko alergików

Łóżko to także siedlisko bakterii i kurzu, to tutaj zbiera się pot, złuszczony naskórek, czy kurz. Niestety jest to doskonała pożywka dla roztoczy. Problematycznym miejscem jest podłoga pod łóżkiem, gdzie mamy trudny dostęp, aby dosięgnąć każdy zakamarek odkurzaczem i mopem.

Rozwiązanie: Znając bolączkę nie tylko alergików, oferujemy łóżka tapicerowane z demontowanym dnem pojemnika na pościel. Dzięki temu masz dostęp do strategicznego miejsca w sypialni, kiedy tylko zechcesz. Poza tym to dziecinnie proste!

Zobacz modele łóżek tapicerowanych do sypialni z wyjmowanym dnem

Ciekawostki na tematy łóżek

Chcesz zwiększyć swoją produktywność w ciągu dnia? Pomoże Ci w tym posłanie łóżka! W jaki sposób?

„Staranne słanie łóżka jest błahostką tylko z pozoru. Bo dzięki niemu potem przez cały dzień miałem świadomość, że już mi się coś dzisiaj udało. To bardzo ważne, by mieć powód do dumy z samego siebie, niezależnie od tego, jak bardzo będzie on mikroskopijny” - komentuje William McRaven.

  • w pałacu Ludwika XIV znajdowało się aż 433 łóżek,
  • w łóżku spędzasz 1/3 swojego życia,
  • do łóżka nie powinniśmy zabierać telefonu, tabletu ani laptopa,
  • 80% polskich czytelników czyta książki w łóżku.

Nasza oferta to łóżka do każdego pomieszczenia

Szeroka oferta łóżek pozwoli Ci uzyskać nie tylko komfortowy sen, bo dzięki tapicerowanym łóżkom urządzisz sypialnię w najmodniejszych stylach. Białe łóżka to doskonały sposób, by urządzić sypialnię w stylu skandynawskim, prowansalskim czy rustykalnym. Tapicerowane łóżka z pikowanym zagłówkiem to stylowy przykład stylu Glamour.

Które łóżko wybierzesz?