eRaty Santander Consumer Bank

Sofy do salonu

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 23 produktów
Sofy do salonu

Sofy rozkładane, sofy do salonu

Sofy meble, bez których trudno wyobrazić sobie salon czy pokój dzienny. Miejsce relaksu, zabawy, pogrążenia się w lekturze, a czasem również pracy. Dlatego takie ważne jest to, by wybrać sofę, która w 100% będzie spełniała nasze oczekiwania. Pod każdym względem. Solidna sofa rozkładana musi być dobrze wykonana, wygodna i po prostu ładna, dopasowana do stylu właścicieli. Dlatego proponujemy tak wiele różnych modeli – by znalazły dla siebie miejsce w każdym salonie lub sypialni. Nowoczesne sofy są bowiem nie tylko praktycznymi meblami, ale również mogą stać się jedną z najważniejszych ozdób w Twoim otoczeniu. Materiały, tkaniny, kolory – wszystko ma znaczenie we współczesnym wzornictwie użytkowym.

Funkcjonalność

W wielu domach salon czy pokój dzienny stanowią jednocześnie sypialnię. W takim wypadku najlepiej wybrać sofę rozkładaną z funkcją spania, która w nocy będzie zamieniała się w wygodne łóżko. To także niezastąpione rozwiązanie w kawalerkach, w których podwójne łóżko zajmowałoby niepotrzebnie zbyt dużo miejsca. Wśród kanap w naszej ofercie znajdziesz modele z funkcją wspomagania rozkładania, dlatego przygotowania do snu będą szybkie i nie będą wymagały użycia siły.

Kolejnym ważnym elementem jest pojemnik na pościel. Nawet jeśli kanapa ma służyć tylko do dziennego wypoczynku, warto zdecydować się na taką opcję. Pozwala ona bowiem zaoszczędzić w domu dodatkową przestrzeń.

Wygoda

Wygląd i funkcjonalność to nie wszystko – w sofach najważniejsza jest wygoda. Polecamy zarówno sofy rozkładane wypełnione pianką utwardzoną, sprężynami falistymi czy sprężynami bonell – w zależności od upodobań.

Komfort użytkowania sof zwiększa także regulacja zagłówków. Problemem wielu osób o wysokim wzroście może być zbyt niskie oparcie kanapy – a można rozwiązać go bardzo łatwo przez podniesienie zagłówka. Dla fanów popołudniowych drzemek dobrym rozwiązaniem jest możliwość regulacji jego nachylenia.

Nowoczesny design

Sofy rozkładane z naszej różnorodnej oferty, oprócz wysokiej jakości wykonania i funkcjonalności, łączy prosty, nowoczesny design. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by móc dopasować je zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nieco awangardowych. Proste kształty, wysokiej jakości materiały, staranne wykończenie, ozdobne szwy – liczą się detale. W każdym modelu istnieje możliwość indywidualnego doboru tapicerki: zarówno materiałów, jak i koloru. W ten sposób każdy może dopasować sofę do pozostałych mebli i dekoracji.

Zapoznaj się z naszą ofertą i usiądź wygodnie!