eRaty Santander Consumer Bank

Pokój młodzieżowy

na stronę
Wyświetl 1 - 9 z 164 produktów
Pokój młodzieżowy

Pokój młodzieżowy – czyli jaki?

Urządzenie pokoju dla nastolatka to prawdziwe wyzwanie. Pomieszczenie powinno być przytulne, funkcjonalne i utrzymane w aktualnych trendach. Pomocne w urządzaniu będą na pewno  meblościanki młodzieżowe. Są pełne innowacyjnych rozwiązań, półek i szuflad, które pomieszczą większość rzeczy nastolatka, a tym samym doskonale zorganizują jego domową przestrzeń, nawet niewielką lub dzieloną z rodzeństwem. To częste rozwiązanie, zwłaszcza w blokach – dzięki rozbudowanym modułom meblościanek jeden zestaw może służyć dwóm osobom.

Szkło i światło

Wiele meblościanek posiada przeszklone elementy. Dzięki nim można w łatwy sposób wyeksponować ulubione książki, płyty DVD lub ramki ze zdjęciami. Innym ciekawym akcentem, który może spodobać się nastolatkowi, jest oświetlenie LED w meblościance ELEN – komponujące się zarówno z lśniącymi białymi i czarnymi frontami, jak i z jasnym drewnem. Sprawia, że pokój od razu staje się bardziej klimatyczny, a zarazem nowoczesny.

Wielofunkcyjność

Wielkim plusem meblościanek jest ich wielofunkcyjność i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. Poprzez odpowiedni dobór elementów (półek, komód i szafek), można stworzyć aranżacje idealne dla młodego człowieka. W zależności od jego upodobań – z większą ilością miejsca przeznaczonego na ubrania lub kolekcję gadżetów. Do wybranych elementów warto dołączyć stolik w pasującym kolorze, który będzie świetnym dopełnieniem pokoju nastolatka.

Lustrzane fronty i drewno

Meblościanki młodzieżowe z naszego katalogu są utrzymane w aktualnych trendach. Supermodne białe fronty z lustrzanym połyskiem wspaniale komponują się z jaśminowym drewnem w meblościance LIVIA III oraz DORIAN. Tego typu meblościanki są na tyle uniwersalne, że spodobają się zarówno nastolatkom, jak i starszemu pokoleniu.